Цікаві факти про фізику

Здавалося б, нкстільки серйозна наука як фізика, але і в ній знайдеться безліч цікавих та пізнавальних фактів.

Багато кому відома посудину під назвою «чаша Піфагора». Сконструйована вона так, що якщо налити в неї рідину більше певної позначки, пити буде нічого – все просто витече назовні. Для створення цього ефекту було застосовано принцип сполучених посудин. Помірність – гарна якість!

Чаша ПіфагораЧаша Піфагора в розрізі

Не всі знають, чому не можна купатися під час грози. Так як вода є чудовим провідником електрики, завдяки розчиненим у ній різних мінеральних солей, ймовірність попадання блискавки досить велика. Якщо ж вода дистильовану, то вона, навпаки, перетвориться на діелектрик.

Блискавка

Колір райдужки людського ока варіюється від майже чорного – до світло карого. Це обумовлено певною кількістю забарвлюючого пігменту – меланіну. При його пониженому вмісті короткі хвилі спектру відображаються оболонкою ока, а не поглинаються нею. Це так зване рилеєвське розсіювання світла. Саме тому ми можемо спостерігати таке розмаїття райдужних оболонок. Сині, зелені, сірі, коричневі – світ прекрасний у своєму різноманітті!

Кольорове око

А чи знаєте ви про те, що по міських трасах, де проходять гонки на болідах, каналізаційні люки приварюються до обода? Робиться це тому, що на високих швидкостях між днищем спортивного боліда і дорогою створюється дуже низький тиск, якого достатньо для того, щоб підняти кришку. Щоб уникнути нещасних випадків і було прийнято таке рішення.

Болід на трасі з привареними люками

Щоб відрізнити сире яйце від звареного потрібно крутанути його на гладкій поверхні. Зварене яйце буде швидко і тривало обертатися. На відміну від нього сире яйце практично не обертається. Якщо зварене яйце раптово зупинити пальцем, воно швидко зупиниться. Сире ж яйце, після того як різко прибрати палець, ще трохи продовжуватиме обертання. Обумовлено це тим, що круте яйце обертається як єдине ціле, а у сирого – вміст рідкий, слабо пов’язаний з шкаралупою. Тому, коли починається обертання, рідкий вміст через інерцію спокою відстає від обертання шкаралупи і гальмує рух.

Круте і сире яйце

You may also like...

2 Responses

  1. настюшка политайко сказав:

    прекрасно мне очень по нравилось мне очень по могло)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *